Legowisko Deco-czerwone

0 0 0 0
od 185.00 zł

Informacje o produkcie:

Legowisko Bowl&Bone Republic to gwarancja stylu i dobrego gustu. Nie przejdziesz obok niego obojętnie, docenisz dbałość o szczegóły i detale wykończenia a świadomość dokonania dobrego wyboru będzie Ci towarzyszyła za każdym razem gdy spostrzeżesz swojego ukochanego psiaka wylegującego się rozkosznie w swoim najważniejszym miejscu na świecie.

Wysokogatunkowy sztruks zawsze był kojarzony z czymś miłym i delikatnym w dotyku. Skoro na całym świecie ma rzesze swoich ludzkich zwolenników Bowl&Bone Republic postanowił wprowadzić ten świetny materiał również na psie salony. Nasz ukochany pupil dumnie wyciągający się na poduszce od Bowl&Bone Republic - iście baśniowy widok.

Sztruksowy pokrowiec zapinany jest suwakiem, co umożliwia sprawne wyjęcie wkładu. Poszewkę można prać ręcznie lub w temperaturze 30°C. Dla zachowania jakości pokrowca, nie można go chlorować ani stosować podczas czyszczenia wybielaczy. Nie należy również czyścić go chemicznie. Zalecamy prać pokrowiec z rzeczami o takich samych kolorach. Pokrowiec powinien być suszony w stanie rozwieszonym. Wkłady zostały wykonane ze specjalnie dobranego wypełniacza, który gwarantuje Twojemu pupilowi maksymalny komfort podczas wypoczynku.

Rozmiary legowiska dla psa:

rozmiar S   - 70cm x 50cm x 10cm

rozmiar M - 80cm x 60cm x 10cm

rozmiar L  - 100cm x 70cm x 10cm

Copyright © 2019 butikzpazurem Sklepy internetowe:

WYCZUWAM TU

NIEZŁE PROMOCJE!

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj 10%* rabat!

*rabat przysługuje na zakupy powyżej 50 zł