Legowisko Singapur

0 0 0 0 0 0 0
od 286.00 zł

Informacje o produkcie:

Legowiska od Chloe’s House to pewność, że Twój pies czy kot będą miały najwygodniejsze miejsce do spania i spędzania czasu wolnego. To również gwarancja, że kupujesz produkt najwyższej klasy i jakości, uszyty z wysokogatunkowych materiałów i komponentów .

Legowisko Singapur  o owalnym kształcie świetnie wpisuje się w nowoczesne wnętrza, szczególnie u osób, które doceniają intensywne kolory. Posłanie wykonane jest z materiałów odpornych na zabrudzenia i mniej podatnych na zamoczenie. Tkaniny zastosowane przez nas w legowisku Singapur posiadają specjalną warstwę ochronną, która ogranicza wchłanianie płynów i brudu. Dzięki temu legowisko pozostaje czyste na dłużej, a sierść psa czy kota można z łatwością usunąć za pomocą wilgotnej dłoni.

By utrzymać posłanie dla zwierząt w jeszcze większej czystości w boki legowisk wszyliśmy suwak, by można było prać legowisko po wyjęciu wkładów.

Można je prać ręcznie lub w pralce w temperaturze 30 stopni.

Z opowieści klientów wiemy, że nasze legowiska cechują się niezwykłą wygodą dzięki zastosowaniu wypełnienia kulkami silikonowymi. To właśnie one sprawiają, że posłanie nie odkształca się jak w przypadku wypełnienia puchem i jest wygodniejsze dla zwierzaka niż w przypadku użycia gąbki. Kulki silikonowe dostosowują się do ciała psa, dzięki czemu Twój zwierzak będzie z przyjemnością spędzał na nim jak najwięcej czasu.


Wymiary:

S - 60x10cm

M- 75x10cm

L - 9x10cm


Kolory:

zielony, niebieski

Copyright © 2018 butikzpazurem Sklepy internetowe:

WYCZUWAM TU

NIEZŁE PROMOCJE!

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj 10%* rabat!

*rabat przysługuje na zakupy powyżej 50 zł