Personalizowana Obroża zaciskowa

0 0
112.00 zł

Informacje o produkcie:

Ręcznie farbowana, zaciskowa obroża z liny, idealna do szkolenia psów. Dostosuj ją tak jak pragniesz, bawiąc się mieszaniem kolorów. Do wyboru kolor sznurka do oplotu oraz kolor główny obroży.


Wychodzimy naprzeciw specyficznych i różnorodnych wymagań. Dostosowujemy się do Twoich potrzeb maksymalnie, tym razem umożliwiając Ci świetną zabawę w mieszanie kolorów. Dobierz kolor sznurka do oplotu i kolor liny zgodnie ze swoim wyobrażeniem. Każdą obrożę stwarzamy tak, by jej użytkowanie było jak najlepiej dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika. Do wyboru jest kilka grubości i wiele długości liny, tak by każdy mógł odnaleźć najlepiej mu pasujący styl spacerowania.


Każda z obroży powstająca w naszym studiu jest ręcznie farbowana i ręcznie szyta starą żeglarską metodą. Dzięki temu kolory są wyjątkowo wibrujące, a sama smycz nabiera cech indywidualności. Wykonywana z doskonałej jakości lin bawełnianych produkowanych w Polsce, z mocnym oplotem oraz odpornym na korozję otwieranym kołem. Model testowany przez naszych osobistych psich testerów. Jest bardzo wytrzymała, a kolory pozostają nienaruszone podczas każdej pogody. Dopóki obroża nie będzie perfekcyjna - nie opuści naszego studia.


WYBRANE WYMIARY I  KOLORY PODAJ W KOMENTARZU PRZY SKŁADANIU ZAMÓWIENIA


Obwód:
od 25 do 60 cm

 

Znana i dobra reguła mierzenia wymaganego obwodu dla obroży zakłada, że należy doliczyć około dwa palce luzu. Wymiar który Państwo podajecie to obwód szyi Waszego psa. Standardowo szyjemy obrożę delikatnie obejmującą podany obwód. Jeśli mają Państwo potrzebę  - uszyjemy obrożę luźniejszą.


Grubości liny:

- 8 mm - polecana dla małych psów ( np.chihuahua )

- 10 mm - polecana dla średnich psów ( np. mops )

- 12 mm - polecana dla dużych psów ( np. pitbull )

Produkt ze zdjęcia został wykonany z liny o grubości 10 mm, o intensywnie różowym kolorze liny oraz granatowym kolorze oplotu.


Materiały:

- trój żyłowa lina bawełniana

- kółka złote

- sznurek organiczny


Czas wykonania:

- około 2 dni roboczych

Można prać ręcznie.

Copyright © 2019 butikzpazurem Sklepy internetowe:

WYCZUWAM TU

NIEZŁE PROMOCJE!

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj 10%* rabat!

*rabat przysługuje na zakupy powyżej 50 zł