Personalizowana Smycz klasyczna Holder

0 0
143.00 zł

Informacje o produkcie:

Nowoczesna, romantyczna smycz klasyczna z liny z rączką farbowaną na inny kolor niż reszta smyczy, w pełni personalizowana - dostosuj kolor rączki, liny głównej i sznurka oplotu tak jak chcesz! Ręcznie farbowana, soczyście kolorowa. 


WYBRANE WYMIARY I KOLORY PODAJ W KOMENTARZU PRZY SKŁADANIU ZAMÓWIENIA


Klasyka jest zawsze w modzie, nasze klasyczne smycze są stwarzane tak, by jej użytkowanie było jak najbardziej dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika. Do wyboru są dwa rodzaje rączek: długa oraz krótka, oraz kilka długości i grubości liny, tak by każdy mógł odnaleźć najlepiej mu pasujący styl spacerowania.


Każda ze smyczy powstająca w naszym studiu jest ręcznie farbowana i ręcznie szyta starą żeglarską metodą. Dzięki temu kolory są wyjątkowo nasycone, trwałe, wibrujące, a sama smycz nabiera cech indywidualności. Wykonywana z doskonałej jakości lin bawełnianych produkowanych w Polsce. Model testowany przez naszych osobistych psich testerów. Jest bardzo wytrzymała, a kolory pozostają nienaruszone podczas każdej pogody. Dopóki smycz nie będzie perfekcyjna - nie opuści naszego studia.


Długości liny:

- 120 cm

- 160 cm

- 210 cm

- 250 cm

 

Grubości liny:

- 8 mm - polecana dla małych psów ( np.chihuahua )

- 10 mm - polecana dla średnich psów ( np. mops )

- 12 mm - polecana dla dużych psów ( np. pitbull )

Produkt ze zdjęcia został wykonany z liny o grubości 12 mm.


Długości rączki:

- 26 cm

- 17 cmMateriały:

- trój żyłowa lina bawełniana

- mosiężny karabińczyk

- sznurek organiczny


Czas wykonania:

- około 2 dni roboczych

Można prać ręcznie.