Personalizowana Smycz przepinana - Jeden Kolor

0 0
130.00 zł

Informacje o produkcie:

Ręcznie farbowana, personalizowana, przepinana smycz z liny. Dostosuj ją tak, jak pragniesz, bawiąc się mieszaniem kolorów. Do wyboru kolor sznurka oraz kolor liny. Wychodzimy naprzeciw specyficznych i różnorodnych wymagań. Dostosowujemy się do Twoich potrzeb maksymalnie, tym razem umożliwiając Ci świetną zabawę w mieszanie kolorów. Dobierz kolor sznurka i kolor liny zgodnie ze swoim wyobrażeniem. Każdą smycz stwarzamy tak, by jej użytkowanie było jak najlepiej dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika. Do wyboru jest kilka grubości i długości liny, tak by każdy mógł odnaleźć najlepiej mu pasujący styl spacerowania.


Dzięki kilku sposobom używania - smycz przepinana to najbardziej praktyczna i wygodna spośród dostępnych rodzajów smyczy. Możesz używać jej jak klasycznej smyczy z krótką rączką lub przepasać się liną w pasie lub w ramionach. Także kiedy musisz przypiąć gdzieś psa -  odpowiednie rozmieszczenie kółeczek ułatwia to zadanie maksymalnie.


Każda ze smyczy powstająca w naszym studiu jest ręcznie farbowana i ręcznie szyta starą żeglarską metodą. Dzięki temu kolory są wyjątkowo wibrujące, a sama smycz nabiera cech indywidualności. Wykonywana z doskonałej jakości lin bawełnianych produkowanych w Polsce, z mocnym oplotem oraz odpornym na korozję karabińczykiem. Model testowany przez naszych osobistych psich testerów. Jest bardzo wytrzymała, a kolory pozostają nienaruszone podczas każdej pogody.Dopóki smycz nie będzie perfekcyjna - nie opuści naszego studia.


WYBRANE WYMIARY I KOLORY PODAJ W KOMENTARZU PRZY SKŁADANIU ZAMÓWIENIA

 

Grubości liny:

- 8 mm - polecana dla małych psów ( np.chihuahua )

- 10 mm - polecana dla średnich psów ( np. mops )

- 12 mm - polecana dla dużych psów ( np. pitbull )

Produkt ze zdjęcia został wykonany z liny o grubości 10 mm, o grafitowym kolorze liny oraz intensywnie różowym kolorze oplotu.


Materiały:

- trój żyłowa lina bawełniana

- złoty karabińczyk

- sznurek organiczny

- trzy złote kółka


Czas wykonania:

- około 2 dni roboczych

Można prać ręcznie.

Copyright © 2019 butikzpazurem Sklepy internetowe:

WYCZUWAM TU

NIEZŁE PROMOCJE!

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj 10%* rabat!

*rabat przysługuje na zakupy powyżej 50 zł