Poducha Urban

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
od 203.00 zł

Informacje o produkcie:

Twój pies nie może się zdecydować i ma więcej niż jedno ulubione miejsce beztroskiego lenistwa? Bowl&Bone Republic specjalnie dla niego stworzyło linię poduch URBAN – wygodne legowiska w trzech stonowanych kolorach, które idealnie sprawdzą się jako alternatywa do podstawowego miejsca wypoczynku. Prosta forma wykończenia sprawia, że posłanie będzie eleganckim dodatkiem w każdym wnętrzu.

Nowoczesny kształt legowiska dla psa przyjmuje postać miękkiej poduchy, która pozwala na odpoczynek pupila w dowolnej pozycji. Dzięki temu psiak może wygodnie wyciągnąć się, w takim ułożeniu, na jakie ma w tej chwili ochotę. Ogranicza go wyłącznie jego wyobraźnia!

Poducha dla zwierzaka to doskonały punkt obserwacyjny. Twój pupil będzie mógł pozwolić sobie na przyjemną drzemkę, a jednocześnie czuwać nad otoczeniem i reagować z prędkością światła, kiedy przyjdzie pora jedzenia, zabawy lub gdy wrócisz do domu po dłuższej nieobecności. Ponadto hipoalergiczne wypełnienie ma właściwości prozdrowotne – idealnie sprawdzi się nawet dla najbardziej delikatnych psów.

Pokrowiec z przyjemnego w dotyku materiału zapinany jest na suwak, co sprawia, że odświeżenie poduchy jest niesamowicie proste. Poszewkę można prać ręcznie lub w pralce w temperaturze 30°C z tkaninami o takich samych kolorach.


Poducha dostępna w trzech wariantach kolorystycznych.


Rozmiary poduchy z linii URBAN:

rozmiar S – 70 cm x 50 cm x 10 cm

rozmiar M – 80 cm x 60 cm x 10 cm

rozmiar L – 100 cm x 70 cm x 10 cm

Copyright © 2019 butikzpazurem Sklepy internetowe:

WYCZUWAM TU

NIEZŁE PROMOCJE!

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj 10%* rabat!

*rabat przysługuje na zakupy powyżej 50 zł