Siedzisko Fashion do auta dla psa lub kota

0 0
539.00 zł

Informacje o produkcie:

Jeśli często podróżujesz ze swoim psem lub kotem samochodem, to z pewnością zainteresuje Ciebie legowisko do przewożenia zwierząt w bezpieczny sposób.


To nie tylko piękny dodatek do samochodu i miejsce do spania dla pupila, ale także produkt, który może zapobiec śmierci lub uszkodzenia ciała czworonoga w przypadku wypadku lub stłuczki. To legowisko zostało uszyte tak, by podczas jazdy zwierzę było możliwie jak najbardziej bezpieczne. Legowisko mocuje się do wnętrza samochodu przekładając pasy bezpieczeństwa przez dwa zaczepy, przymocowane do tylnej, sztywnej ścianki. Dlatego też nawet przy silnym szarpnięciu legowisko pozostanie na swoim miejscu. Dodatkowo w dwóch rogach są przymocowane pasy z haczykami. Pies lub kot może dzięki nim stabilnie siedzieć lub leżeć, bez obawy, że podczas hamowania wyleci z siedziska.


Legowisko Fashion do samochodu jest dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych – różowej i niebieskiej. Połączenie zdecydowanych barw ze stonowaną ciemną szarością przełamuje wyraźna pepitka. Uroku dodaje skórzana metka oraz doczepiana kosteczka, która może także służyć jako zabawka. Legowisko uszyte jest z praktycznych materiałów które łatwo się czyści i mają zmniejszoną absorbcję brudu i wody. Dodatkowo poducha jest wyjmowana a boki mają wszyty suwak wokół całości. Dzięki temu jeśli pies lub kot będą miały chorobę lokomocyjną, z łatwością wypierzesz legowisko.


Wymiary:

Na zewnątrz: 44cm x 60cm

Powierzchnia poduchy: 33cm x 33cm

Copyright © 2018 butikzpazurem Sklepy internetowe:

WYCZUWAM TU

NIEZŁE PROMOCJE!

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj 10%* rabat!

*rabat przysługuje na zakupy powyżej 50 zł