Smycz personalizowana z zawieszką - Dwa Kolory

0 0
151.00 zł

Informacje o produkcie:

Ręcznie farbowana smycz klasyczna z liny z długą lub krótką rączką i ozdobną zawieszką. Dostosuj ją tak jak pragniesz, bawiąc się mieszaniem kolorów. Teraz możesz wybrać dwa naprzemiennie farbowane kolory. Dodatkowo do wyboru kilka wersji ozdobnej zawieszki do smyczy. Oplot w naturalnym kolorze zwieńczy dzieło.


Wychodzimy na przeciw specyficznych i różnorodnych wymagań. Dostosowujemy się do Twoich potrzeb maksymalnie, tym razem umożliwiając Ci świetną zabawę w mieszanie kolorów. Dobierz kolor sznurka i kolor liny zgodnie ze swoim wyobrażeniem. Każdą smycz stwarzamy tak, by jej użytkowanie było jak najlepiej dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika. Do wyboru jest kilka grubości i długości liny, tak by każdy mógł odnaleźć najlepiej mu pasujący styl spacerowania.


Każda ze smyczy powstająca w naszym studiu jest ręcznie farbowana i ręcznie szyta starą żeglarską metodą. Dzięki temu kolory są wyjątkowo wibrujące, a sama smycz nabiera cech indywidualności. Wykonywana z doskonałej jakości lin bawełnianych produkowanych w Polsce, z mocnym oplotem oraz odpornym na korozję karabińczykiem. Model testowany przez naszych osobistych psich testerów. Jest bardzo wytrzymała, a kolory pozostają nienaruszone podczas każdej pogody. Dopóki smycz nie będzie perfekcyjna - nie opuści naszego studia.


WYBRANE WYMIARY, KOLORY  I NR ZAWIESZKI  PODAJ W KOMENTARZU PRZY SKŁADANIU ZAMÓWIENIA


Długości liny:

- 120 cm

- 160 cm

- 210 cm

- 250 cm

 


Grubości liny:

- 8 mm - polecana dla małych psów ( np.chihuahua )

- 10 mm - polecana dla średnich psów ( np. mops )

- 12 mm - polecana dla dużych psów ( np. pitbull )

Produkt ze zdjęcia został wykonany z liny o grubości 12 mm.


Długości rączki:

- 26 cm

- 17 cm

 

 Materiały:

- trój żyłowa lina bawełniana

- złoty karabińczyk

- sznurek organiczny


Czas wykonania:

- około 2 dni roboczych

Można prać ręcznie.  

Copyright © 2019 butikzpazurem Sklepy internetowe:

WYCZUWAM TU

NIEZŁE PROMOCJE!

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj 10%* rabat!

*rabat przysługuje na zakupy powyżej 50 zł