Zestaw smycz klasyczna i obroża ombre

0 0
208.50 zł

Informacje o produkcie:

W skład zestawu wchodzi obroża prosta i smycz klasyczna farbowane w ombre - jeden kolor   w postaci gradientu od odcienia najciemniejszego do najjaśniejszego.


Ważne! Zestaw możesz stworzyć z dowolnego koloru liny z naszego wzornika. Prosimy o stosowna adnotację z Państwa wyborem w wiadomości finalizacyjnej koszyka.

 

Obroża:

Nowoczesna obroża z ręcznie farbowanej bawełnianej liny. Kolory są soczyste i trwałe.

Do wyboru trzy grubości liny, zapięcie na otwierane kółka.


Obwód:

Od 25-60 cm

Znana i dobra reguła mierzenia wymaganego obwodu dla obroży zakłada, że należy doliczyć około dwa palce luzu. Wymiar który Państwo podajecie to obwód szyi Waszego psa. Standardowo szyjemy obrożę delikatnie obejmującą podany obwód. Jeśli mają Państwo potrzebę  - uszyjemy obrożę luźniejszą.


Smycz:

Klasyka jest zawsze w modzie, nasze klasyczne smycze są stwarzane tak, by jej użytkowanie było jak najbardziej dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika. Do wyboru są dwa rodzaje rączek: długa oraz krótka, oraz kilka długości i grubości liny, tak by każdy mógł odnaleźć najlepiej mu pasujący styl spacerowania.

Każda ze smyczy powstająca w naszym studiu jest ręcznie farbowana i ręcznie szyta starą żeglarską metodą. Dzięki temu kolory są wyjątkowo nasycone, trwałe, wibrujące, a sama smycz nabiera cech indywidualności. Wykonywana z doskonałej jakości lin bawełnianych produkowanych w Polsce. Model testowany przez naszych osobistych psich testerów. Jest bardzo wytrzymała, a kolory pozostają nienaruszone podczas każdej pogody. Dopóki smycz nie będzie perfekcyjna - nie opuści naszego studia.

Smycz z zestawu posiada rączkę krótką o długości 17 cm.


Grubości liny (dotyczy obroży oraz smyczy):

- 8 mm - polecana dla małych psów ( np.chihuahua )

- 10 mm - polecana dla średnich psów ( np. mops )

- 12 mm - polecana dla dużych psów ( np. pitbull )


Długości rączki:

- 26 cm

- 17 cm

 

Materiały:

- gładka lina bawełniana

- kółeczka złote otwierane/ karabińczyk złoty

- sznurek organiczny


Czas wykonania:

1 dzień roboczy

Można prać ręcznie.  

Copyright © 2019 butikzpazurem Sklepy internetowe:

WYCZUWAM TU

NIEZŁE PROMOCJE!

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj 10%* rabat!

*rabat przysługuje na zakupy powyżej 50 zł